Nevieš kam ďalej? Tápaš nad výberom strednej školy?

Náš metodický podporný tím je ti plne k dispozícii pri riešení Tvojich otázok a nejasností v rozhodovaní sa. Záleží nám aj na názoroch Tvojich rodičov a pedagógov, ktorí vo veľkej miere prispievajú k Tvojmu ďalšiemu rozvoju. Práve preto je v našom záujme realizovať aj metodickú podporu pre pedagógov a individuálnu podporu pre rodičov.

Individuálne kariérne poradenstvo

Individuálne konzultácie sú určené pre žiakov, rodičov, ale aj učiteľov. Čakajú Vás otvorené rozhovory, počas ktorých sa spoločne pozrieme na možnosti Vášho ďalšieho smerovania a v prípade rodičov a učiteľov na možnosti smerovania Vašich žiakov a detí. Pri každom rozhovore budú samozrejme zachované Vaše práva a slobody a dodržaný etický kódex. Konzultácie sú naprojektované v časovom rozmedzí – 1 h. Sme pripravení podať pomocnú ruku každému z Vás.

Naše aktivity

Workshopy

Si žiakom 8. až 9. ročníka ZŠ?  Premýšľaš kam na strednú?  Potrebuješ poradiť čo ďalej?

Neváhaj sa prihlásiť na workshopy, kde  ti pomôžeme odhaliť potenciál  a ty si jednoduchšie vyberieš školu, ktorá ťa bude baviť. Vyhneš sa tak stresovým situáciám a pochybnostiam. Prihlás sa na našu ponuku workshopov.

Webináre a Semináre

Sú primárne určené pre pedagógov, ktorí chcú zvýšiť svoju kompetentnosť v oblasti profesijnej orientácie žiakov, ale aj pre rodičov, ktorým nie je budúcnosť ich detí ľahostajná. Neváhajte sa prihlásiť.

Tábory

Poslaním táborov je obohatiť život mladých dospelých prostredníctvom táborových skúseností. Ponúkame rôzne vzdelávacie zážitkové programy s prepojením skutočného sveta.  Kladieme dôraz na rozvíjanie hodnôt a záujmov žiakov. Cez skúsenosť a zážitok spoznávajú seba samého, svoje silné a slabé stránky, zručnosti a schopnosti.  Pozrite si našu ponuku táborov.